Meer over de stijl

Uiltje Brewing Company
Dr. Raptor
Dr. Raptor is een IPA - Imperiaal / Dubbel (8,2%, 75 IBU) van Uiltje Brewing Company uit Haarlem. Vandaag te koop bij Albert Heijn voor € 3,99 (los blikje).
- Alcohol
- 8.2%
- Bitterheid
- 75 IBU
- Te koop bij
- 1 winkel
- Land
- Nederland
Over dit bier
Even kennismaken.
Gehopt met acht verschillende hopsoorten is dr. Raptor veruit het hoppigste bier uit het nest van uiltje. Intens fruitig met een stevige bittere afdronk.
- Smaakpalet: intens fruitig en bitter
- Heerlijk bij: vleesgerechten, pittige en belegen kazen en zoete desserts
- Het lekkerste op temperatuur: 5-7 graden celsius
Door bierliefhebbers vastgelegd
Foto’s via UntappdDe IPA - Imperiaal / Dubbel is een intensere en sterker alcoholische versie van de traditionele India Pale Ale. Deze bierstijl, die zijn oorsprong vindt in Engeland, is ontworpen om de lange zeereis naar India te overleven tijdens het Britse koloniale tijdperk. De 'Imperiaal / Dubbel' aanduiding verwijst naar het hogere alcoholpercentage, dat vaak tussen de 7% en 12% ligt. Deze bieren hebben een sterke hopbitterheid en complexe moutsmaken, met tonen van fruit, kruiden en karamel. Ze zijn vaak troebel met een rijke, romige schuimkraag. Hoewel ze krachtig zijn, moeten ze ook evenwichtig zijn, met de moutzoetheid die de hopbitterheid in evenwicht houdt. Deze bierstijl is zeer populair bij craft beer liefhebbers vanwege zijn intensiteit en complexiteit.
Wat kost Dr. Raptor?
Vergelijk de winkels
33 cl blik
Los blikje · bij Albert Heijn
€ 3,99
€ 12,09 per liter
Wacht op jouw prijs.
Ontvang een mail zodra de prijs daalt.
Je logt eerst in. Nog geen account? Maak er gratis een aan.
Beschikbaarheid en prijzen
Prijzen van vandaag, per verpakking. Prijzen kunnen per winkel en locatie verschillen.
-
Albert HeijnOp voorraad
€ 3,99
€ 12,09 per liter Bekijk bij Albert Heijn
Prijzen veranderen snel: check bij de winkel de actuele prijs en eventuele bezorgkosten.







