Bieren/LOKI Golden IPA
LOKI Golden IPA
Walhalla Brouwerij & Proeflokaal

LOKI Golden IPA

LOKI Golden IPA is een IPA - Amerikaans (5,5%, 50 IBU) van Walhalla Brouwerij & Proeflokaal uit Amsterdam. Vandaag te koop bij PLUS voor € 3,19 (los blikje).

3,644.717 beoordelingen · Untappd
Alcohol
5.5%
Bitterheid
50 IBU
Te koop bij
1 winkel
Land
Nederland
Vergelijk de prijzen

Over dit bier

Even kennismaken.

Loki is our deviously drinkable IPA. A charming ale brewed with pale malts and fruity hops. Dryhopped with Mosaic for that intense grapefruit and lychee aroma!

Door bierliefhebbers vastgelegd

Foto’s via Untappd
LOKI Golden IPA, gefotografeerd door mare-ithhh
mare-ithhh
LOKI Golden IPA, gefotografeerd door Frans
Frans Van es
LOKI Golden IPA, gefotografeerd door Mykyta
Mykyta Siryk
LOKI Golden IPA, gefotografeerd door GerhardMare3
GerhardMare3
LOKI Golden IPA, gefotografeerd door mare-ithhh

1 / 4

Check-in op Untappd

mare-ithhh

@mare-ithhh

Gedronken op
21 oktober 2026
Locatie
Lokaal Van De Stad, Amsterdam
Bekijk op Untappd

Meer over de stijl

IPA - Amerikaans

IPA - Amerikaans, ook wel bekend als India Pale Ale - Amerikaans, is een bierstijl die zijn oorsprong vindt in de Verenigde Staten. Deze stijl staat bekend om zijn hoge hopgehalte en intense bitterheid. Het bier heeft een amberkleurige tot koperkleurige verschijning en een stevige schuimkraag. Het aroma is vaak fruitig en harsachtig, met tonen van citrus, dennen en tropisch fruit. De smaak is over het algemeen zeer hop-forward, met een uitgesproken bitterheid die de moutige zoetheid compenseert. Amerikaanse IPA's hebben meestal een medium tot volle body en een droge afdronk. Deze bierstijl is geliefd bij liefhebbers van hoparoma's en wordt vaak geassocieerd met de ambachtelijke bierrevolutie in de Verenigde Staten.

Aan tafel

Dit smaakt erbij.

Een heerlijke combinatie met IPA - American is een sappige hamburger met gekarameliseerde uien en pittige cheddar kaas. De hoppige smaak van de IPA snijdt door het vettige van de hamburger en de gekarameliseerde uien voegen een zoete en hartige smaak toe. De pittige cheddar kaas geeft een extra kick aan de smaakcombinatie.

Wat kost LOKI Golden IPA?

Vergelijk de winkels

33 cl blik

Los blikje · bij PLUS

€ 3,19

€ 9,67 per liter

Wacht op jouw prijs.

Ontvang een mail zodra de prijs daalt.

Prijsalert instellen

Je logt eerst in. Nog geen account? Maak er gratis een aan.

Beschikbaarheid en prijzen

Prijzen van vandaag, per verpakking. Prijzen kunnen per winkel en locatie verschillen.

  1. PLUS
    Op voorraad

    € 3,19

    € 9,67 per liter Bekijk bij PLUS

Prijzen veranderen snel: check bij de winkel de actuele prijs en eventuele bezorgkosten.